SUURIM VALIK!

Hutton pakub laias valikus aluskatteid, tuuletõkkeid aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe. Tutvu valikuga e-poes või küsi nõu meie kogenud spetsialistidelt. Meie 28 tarnepartnerit võimaldavad klientidele pakkuda kõige mitmekesisema valikuga terviklike lahendusi igas hinnaklassis.

Püsikliendile -30%

Huttoni püsiklient tasub olla! Meie püsiklientidele kehtib aastaringselt tavahinnast -30% soodustus! Püsikliendi tingimuste ja võimalustega tutvumiseks vajuta juuresolevale nupule “loe edasi”.

Ehitusfüüsika | Nõustamine

Me ei müü üksnes ehitusmaterjale, vaid pakume terviklike katuse- ja fassaadilahendusi. Soovime panustada valdkonna arengusse ja tõsta läbi koolituste ja konsultatsioonide turu teadlikkust õhutiheduse, ehitustehnoloogia ja energiasäästliku ehituse vallas. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse.

SAAME TUTTAVAKS!

Meie blogist leiad alati huvitavat lugemist! Koolitused, juhendid ja erinevate meiepoolt pakutavate tootegruppide kirjeldused. Kui me ei ole veel jõudnud sind huvitaval katuse- või fassadilahenduse teemal kirjutada, siis võta meiega maili või telefoni teel ühendust ja otsime koos lahenduse.

E-Pood

Laias valikus aluskatteid, tuuletõkkeid, aurutõkkeid, ehituisteipe ja aknateipe.

Blogi

Vii ennast kurssi tänapäeva standardite ja ehitus tehnoloogiaga.

Koolitused

Tekkinud tunne, et vajad teadmisi mingis valdkonnas? Sirvi koolitusi mida pakume.

Populaarsemad tooted

Viimased uudised

Energiasäästlik ehitamine. Ehitusfüüsika ja materjalitehnoloogiad.
Tegemist on tehnilise koolitusega, mille käigus selgitatakse piirdetarindite niiskus- ja soojustehniliste toimivust ja ehitusfüüsika põhimõisteid lähtudes nende rakenduslikust küljest. Lisaks...
Alarohutest
Märgade ruumide aurutõke
Märgade ruumide aurutõke, vannitoa aurutõke, sauna aurutõke, dušhiruumi aurutõke - erilisi lahendusi nõudvad ruumid ja konstruktsioonid.
Enamlevinud vead aurutõkke paigaldamisel
Enamlevinud vead arutõkke paigaldamisel. Vältides neid aurutõkke paigaldamise vigu saab tagatud aurutõkke lahenduse toimivud ja ajas kestvus

Partnerid meist

Avaleht
Priit Soonets
Plekksepp OÜ

Koostööst Huttoniga oleme saanud teadmisi ja tarkust. Veeauru liikumine ehitises ja muud ehitusfüüsikat puudutavad teemad on olnud arutusel ja saanud alati parima lahenduse, millega on kaasas pōhjalik selgitus.

Avaleht
Aare Nurk
Katuseehitaja, Plekimees OÜ

Hutton on professionaalne, lahendusi otsiv, klientidesse ja töösse hoolivalt suhtuv meeskond.

Avaleht
Alo Arumäe
Kinnisvaraarendaja, A&D Invest

Huttoni pakutavad tooted on ajakohased, kvaliteetsed ja mõistliku hinnaga. Tootevalikust sobilku leidmisel on alati abiks asjalik ja pädev meeskond.

Sisesta enda otsingusoov

Liitu uudiskirjaga

Ja ole kursis kõige värskemate pakkumistega

Säästke 30%!

Ei leia sobivat toodet?
VÕTA ÜHENDUST