SUURIM VALIK!

Hutton pakub laias valikus aluskatteid, tuuletõkkeid aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe, soojustusmaterjale, katusetarvikuid jpm. Tutvu valikuga e-poes või küsi nõu meie kogenud spetsialistidelt. Meie 28 tarnepartnerit võimaldavad klientidele pakkuda kõige mitmekesisema valikuga terviklike lahendusi igas hinnaklassis.

Püsikliendile -30%

Huttoni püsiklient tasub olla! Meie püsiklientidele kehtib aastaringselt kõikidele toodetele vähemalt 30% soodustus! Püsikliendiks registreerimine võtab aega kõigest kuni 30 sekundit ja nii lihtne see ongi!

Ehitusfüüsika | Nõustamine

Me ei müü üksnes ehitusmaterjale, vaid pakume terviklikke katuse- ja fassaadilahendusi. Soovime panustada valdkonna arengusse ja tõsta läbi koolituste ja konsultatsioonide turu teadlikkust õhutiheduse, ehitustehnoloogia ja energiasäästliku ehituse vallas. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse.

SAAME TUTTAVAKS!

Meie blogist leiad alati huvitavat lugemist! Uudised, artiklid, ehitusvead, nõuanded ja ise tegemise juhised. Kui me ei ole veel jõudnud Sind huvitaval katuse- või fassadilahenduse teemal kirjutada, siis võta meiega e-maili või telefoni teel ühendust ja leiame lahenduse.

Lai valik aluskatteid, tuuletõkkeid, aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe, soojustusmaterjale, katusetarvikuid jpm.

Vii ennast kurssi tänapäeva standardite ja ehitustehnoloogiaga. Uudised, nõuanded ja ise tegemise juhised

Tekkinud tunne, et vajad rohkem teadmisi ehitusvaldkonnas? Sirvi koolitusi, mida pakume. Lisaks konsultatsioonid ja sisekoolitused.

Populaarsemad tooted

 • 12.29 

Huvitavat lugemist

Uudised, artiklid, nõuanded ja ise tegemise juhised

Katuse aluskatte ajas kestvus

150 on nüüd uus normaalsus Katuse aluskatted (nii hingavad kui ka mittehingavad) soovitame valida alates 140 – 150 – 160 g/m2 ....
Katuse aluskatte ajas kestvus
3531-aknateip
Aknateip - sama välja, mis sissegi!
Ülepõhimõtte kohaselt on (akna) paigaldusvuuk ainus koht, kus teibi veeaurutakistuse suurusel võib olla oluline mõju tarindi- või tarindiosa niiskus ja...

Innovaatiline betoonvahelae ehitustehnoloogia - plastbau

Mis on plastbau tehnoloogia? Tegemist on innovaatilise betoonvahelae ehitussüsteemiga, mille kaasabil on võimalik ehitada betoonvahelagesid kuni 12m pikkuste silletega, nii...
plastbau

Partnerid meist

Raigo Kalamees
Järelvalve, Tarindi Järelevalve OÜ

Aastate jooksul on hea koostöö kujunenud Hutton OÜ-ga. Olen professionaalset nõu saanud nende poolt müüdavate materjalide kasutusalade kui ka erinevate toodete omaduste kohta, mida omanikujärelevalve töös jälgida. Meeldib, et toodete valiku spekter on lai ja soovitatakse õige toode, lähtudes konstruktsiooni ning keskkonna eripärast.

Kaimar Siidra
OÜ Semuehitus

Tegemist on tõeliste professionaalidega. Tooteid tellides/ostes on alati tagatud tehniline tugi.

Priit Soonets
Plekksepp OÜ

Koostööst Huttoniga oleme saanud teadmisi ja tarkust. Veeauru liikumine ehitises ja muud ehitusfüüsikat puudutavad teemad on olnud arutusel ja saanud alati parima lahenduse, millega on kaasas põhjalik selgitus.

Aare Nurk
Katuseehitaja, Plekimees OÜ

Hutton on professionaalne, lahendusi otsiv, klientidesse ja töösse hoolivalt suhtuv meeskond.

Hutton
Alo Arumäe
Kinnisvaraarendaja, A&D Invest

Huttoni pakutavad tooted on ajakohased, kvaliteetsed ja mõistliku hinnaga. Tootevalikust sobilku leidmisel on alati abiks asjalik ja pädev meeskond.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi

  Sisesta enda otsingusoov

  Liitu uudiskirjaga

  Ja ole kursis kõige värskemate pakkumistega

  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST