SUURIM VALIK!

Hutton pakub laias valikus aluskatteid, tuuletõkkeid aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe. Tutvu valikuga e-poes või küsi nõu meie kogenud spetsialistidelt. Meie 28 tarnepartnerit võimaldavad klientidele pakkuda kõige mitmekesisema valikuga terviklike lahendusi igas hinnaklassis.

Püsikliendile -30%

Huttoni püsiklient tasub olla! Meie püsiklientidele kehtib aastaringselt tavahinnast vähemalt -30% soodustus! Püsikliendi tingimuste ja võimalustega tutvumiseks vajuta juuresolevale nupule “loe edasi”.

Ehitusfüüsika | Nõustamine

Me ei müü üksnes ehitusmaterjale, vaid pakume terviklikke katuse- ja fassaadilahendusi. Soovime panustada valdkonna arengusse ja tõsta läbi koolituste ja konsultatsioonide turu teadlikkust õhutiheduse, ehitustehnoloogia ja energiasäästliku ehituse vallas. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse.

SAAME TUTTAVAKS!

Meie blogist leiad alati huvitavat lugemist! Koolitused, juhendid ja erinevate meiepoolt pakutavate tootegruppide kirjeldused. Kui me ei ole veel jõudnud sind huvitaval katuse- või fassadilahenduse teemal kirjutada, siis võta meiega maili või telefoni teel ühendust ja otsime koos lahenduse.

Laias valikus aluskatteid, tuuletõkkeid, aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe.

Vii ennast kurssi tänapäeva standardite ja ehitustehnoloogiaga.

Tekkinud tunne, et vajad teadmisi mingis valdkonnas? Sirvi koolitusi mida pakume.

Populaarsemad tooted

 • 12.29 

Huvitavat lugemist

Uudised, artiklid, nõuanded ja ise tegemise juhised

Innovaatiline betoonvahelae ehitustehnoloogia - plastbau

Mis on plastbau tehnoloogia? Tegemist on innovaatilise betoonvahelae ehitussüsteemiga, mille kaasabil on võimalik ehitada betoonvahelagesid kuni 12m pikkuste silletega, nii...
plastbau
ICF tehnoloogia
Innovaatiline energiasäästlik ICF ehitustehnoloogia
Mis on ICF tehnoloogia? ICF ehk Insulated Concrete Forms on soojustatud betoonivormid. Tegemist on innovaatilise ehitussüsteemiga, mille kaasabil on võimalik...

Intelligentne aurutõkke membraan

Mis on intelligentne aurutõkke membraan? Intelligentne aurutõkke membraan on ehituslike aurutõkke toodete hulgas üks eriomadustega aurutõkke toode. Üldise määratlusena on...
Aurutõke Airstop Diva Plus G

Partnerid meist

Hutton
Kaimar Siidra
OÜ Semuehitus

Tegemist on tõeliste professionaalidega. Tooteid tellides/ostes on alati tagatud tehniline tugi.

Hutton
Priit Soonets
Plekksepp OÜ

Koostööst Huttoniga oleme saanud teadmisi ja tarkust. Veeauru liikumine ehitises ja muud ehitusfüüsikat puudutavad teemad on olnud arutusel ja saanud alati parima lahenduse, millega on kaasas pōhjalik selgitus.

Hutton
Aare Nurk
Katuseehitaja, Plekimees OÜ

Hutton on professionaalne, lahendusi otsiv, klientidesse ja töösse hoolivalt suhtuv meeskond.

Hutton
Alo Arumäe
Kinnisvaraarendaja, A&D Invest

Huttoni pakutavad tooted on ajakohased, kvaliteetsed ja mõistliku hinnaga. Tootevalikust sobilku leidmisel on alati abiks asjalik ja pädev meeskond.

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi

  Sisesta enda otsingusoov

  Liitu uudiskirjaga

  Ja ole kursis kõige värskemate pakkumistega

  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST