Hinnainfo | Püsikliendiks

Hutton hinnainfo. Kuidas kujuneb müügihind?

Hutton müüb tooteid kõikidele kliendisihtgruppidele. Meie kliendigruppideks on eraisikud, ehitusfirmad, majatootjad ja edasmüüjad. Igale kliendigrupile on diferentseeritud hinnad.

Kui te veel ei ole meie püsiklient, siis igal konkreetse päringu kohta teeme hinnapakkumise – küsi kohe hinnapakkumist!

Meie müügihindu mõjutavad välistegurid on peamiselt konkurendid oma toodete ja hindadega. Teeme parimad hinnad neile, kes ostavad korduvalt (vt allpool kuidas saada püsikliendiks) ja neile kelle ostumahud on suuremad (mahusoodustused).

Meil on järgnevat tüüpi hinnad

Hutton OÜ hinnad kujunevad järgnevalt:

 1.  Tavahind ehk baashind ehk listprice (kujuneb kas tootja/tarnija ametliku hinnakirja järgi või meie otsuse alusel, mille oleme teinud tuginedes konkureerivate toodete turuhindadele).
 2.  Väikehulgi ja üksikostja hind (kõik need kliendid, kes küsivad saavad baashinnast allahindlust, ka 1-2 rulli ostjad).
 3.  Suurhulgi ja püsikliendi hind (90% meie müügitehingutest on tehingud püsiklientide või mahupakkumiste alusel, püsikliente premeerime nende lojaalsuse eest alati parimate hindadega. Lisaks heale ja õige hinnaga kaubale, saab püsiklient meilt pealekauba veel 5 asja, loe lähemalt siit!).
 4.  Edasimüüja hind (koostöö edasimüüjatega võimaldab edasimüüjal alati teenida oma kasumi, me ei müü kunagi lõppkliendile soodsamalt kui edasimüüjale).

Kuidas saada püsikliendiks?

1. Registreeri end püsikliendiks kohe Huttoni kodulehel klikates siia.

2. Saada vabas vormis avaldus e-kirjaga info@hutton.ee või kohapeal esimest ostu tehes. Teie saadetav avaldus peab sisaldama:

 • Soovin saada püsikliendiks.
 • JAH nõustun www.hutton.ee privaatsus ja kasutustingimustega.
 • Isiku nimi või firma ja juhatuse liikme nimi
 • E-posti aadress
 • Telefoni number

2.1 Kui oleme avalduse kätte saanud, siis vormistame Teid püsikliendiks (saadame hiljemalt 24h jooksul kinnituse e-kirjaga püsikliendiks registreerimise kohta).

Püsikliendiks registreerimise järgselt saate koheselt osa meie parimatest hindadest ja materjalitehnoloogiate, ehitusfüüsika ning ehitamise praktilistest nõuannetest! 

Hakka Huttoni püsikliendiks ja saad kohe kõik tooted vähemalt −30% soodsamalt!

Kuidas saada krediidikliendiks?

Me anname krediiti inimestele, keda tunneme – seega saame esmalt tuttavaks. Tulge külla, öelge tere!

 1.  Kui soovid saada krediidikliendiks, siis märgi see ära oma e-kirjaga saadetavas taotluses, milles esita ka oma soov maksetähtaja pikkuse kohta.
 2.  Vaatame krediiditaotluse läbi, kujundame oma seisukoha ja võimaluse korral määrame krediidilimiidi ning teeme ettepaneku esialgse maksetähtaja osas, koos krediidiotsusega saadame teile ka kaupade müügilepingu projekti.
 3.  Kui pakutavad tingimused teile sobivad siis sõlmime kaupade krediidimüügi lepingu.
0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi

  Sisesta enda otsingusoov

  Liitu uudiskirjaga

  Ja ole kursis kõige värskemate pakkumistega

  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST