Moodulkatus

Moodulkatus on kaasaegne ja mitmekülgne katuselahendus, mis koosneb eraldi eelnevalt valmistatud moodulitest või paneelidest. Euroopa suurim plekk-katuse tootja.
Kogu katuse terviklahendus ühe moodulsüsteemina! Valmistatud tuntud terase tootjate tehases – Rootsi SSAB ja Saksa ArcelorMittal. Transport objektile TASUTA!

Valtsplekk-katus

Valtsplekk-katus sobib nii kaasaegsetele kui ka ajaloolistele katustele. See on kerge ja nõuab kergemat katusekonstruktsiooni, mis optimeerib ehituskulusid. Valtsplekk-katuse eelised hõlmavad kiiret paigaldust, pikaajalist vastupidavust ning mitmekesist värvivalikut. Lihtne ja kiire paigaldus tänu "Click" süsteemile.

Vihmaveesüsteem

Vihmaveesüsteem on oluline osa iga hoone veekäsitlusest. Uus ja moodne Budmat vihmaveesüsteem pakub rahu ja mugavust vihmastel päevadel. Lai valik erinevaid värvitoone ja kvaliteetsed ajas vastupidavad materjalid. Kompaktne pakendamine ja transport. Paigaldus lihtne ja kiire!

ICF

ICF tehnoloogia puhul on tegemist innovaatilise ehitussüsteemiga, mille kaasabil on võimalik ehitada soojustatud betoonseinu ja lintvundamente nii era- kui ärihoonetele.
Ehitusviis, mis säästab Sind tööjõu- ja ehituskuludelt

Plastbau

Plastbau on tehnoloogia, mille abil on võimalik ehitada monoliitbetoon vahelagesid. See on kõige kaasaegsem ja innovaatilisem viis ehitada betoonvahelagesid. Kaks ühes ehitusviis: betooni raketis ja soojustus samaaegselt.

Puistevilla paigaldus

Lisaks puistevilla müügile Huttoni e-poes pakume ka puistevilla paigalduse teenust. Võta meiega julgelt ühendust! Aitame analüüsida Sinu vajadusi ja leiame kõige hinnaoptimaalsema ja tehniliselt toimiva parima lahenduse.

Titaantsink

Kõige enam kasutatav titaantsink on eriti hinnatud katusekattematerjal just ajaloolistel hoonetel (kirikud, mõisad, jne) ning ajas kestvatest ehituslahendustest lugupidavate eramute ja mitteeluhoonete katustel.

Rohekatus

Rohekatus on innovaatiline lahendus, kus katusepinnale luuakse elusate taimede kasvuala. Rohekatus on hea viis müratõkkeks, mis pakub suvel meeldivat jahedust ja talvel lisasoojustust. Tee või oma enda aed katusele!

Koolitused

Pakume ka eratellimusel konsultatsioone ja koolitusi. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse e-posti või telefoni teel.
Püsiklient saab ROHKEM!

Hakka Hutton püsikliendiks, et saada kõikidelt toodetelt

Kõigile
-30% soodustust

Registreeru püsikliendiks

Olen püsiklient

Sisesta enda otsingusoov

Ole kursis kõige värskemate uudiste ja pakkumistega!

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitumisel annate nõusoleku oma nime ja e-posti aadressi säilitamiseks ning kasutamiseks ettevõtte teenuste ja pakkumiste kohta selle teabe saamise eesmärgil.

Jätkates nõustute privaatsuspoliitikaga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi
  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST