Moodulkatused

Euroopa suurim plekk-katuse tootja.
Kogu katuse terviklahendus ühe moodulsüsteemina! Valmistatud tuntud terase tootjate tehases – Rootsi SSAB ja Saksa ArcelorMittal. Transport objektile TASUTA!

Valtsplekk-katused

Valtsplekk-katused sobivad nii kaasaegsetele kui ka ajaloolistele katustele, on kerged ja nõuavad kergemat katusekonstruktsiooni, mis optimeerib ehituskulusid. Lihtne ja kiire paigaldus tänu "Click" süsteemile.

Vihmaveesüsteemid

Uued moodsad Budmat vihmaveesüsteemid pakuvad rahu ja mugavust vihmastel päevadel. Lai valik värvitoone ja kvaliteetsed ajas vastupidavad materjalid. Kompaktne transport. Paigaldus lihtne ja kiire!

ICF

Ehitusviis, mis säästab tööjõu- ja ehituskuludelt. Tegemist on innovaatilise ehitussüsteemiga, mille kaasabil on võimalik ehitada soojustatud betoonseinu ja lintvundamente nii era- kui ärihoonetele.

Plastbau

Plastbau on tehnoloogia, mille abil ehitada monoliitbetoon vahelagesid. Kõige kaasaegsem ja innovaatilisem viis ehitada betoonvahelagesid. Kaks ühes ehitusviis: betooni raketis ja soojustus samaaegselt.

Puistevilla paigaldus

Lisaks puistevilla müügile Huttoni e-poes pakume ka paigaldust. Võta julgelt ühendust! Aitame analüüsida Teie vajadusi ja leiame kõige hinnaoptimaalsema ja tehniliselt toimiva parima lahenduse.

Titaantsink

Kõige enam kasutav titaantsink on eriti hinnatud katusekattematerjal ajaloolistel hoonetel (kirikud, mõisad, jne) ja ajas kestvatest ehituslahendustest lugupidavate eramute ja mitteeluhoonete katustel.

Rohekatused

Keskkonnasäästlike ehitusvõtetega on levimas uus trend, milleks on rohekatused. Rohekatus on hea müratõke, pakub suvel meeldivat jahedust ja talvel lisasoojustust. Tee või oma aed katusele!

Koolitused

Pakume ka eratellimusel konsultatsioone ja koolitusi. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse.
Püsiklient saab ROHKEM!

Hakka Hutton püsikliendiks, et saada kõikidelt toodetelt

Kõigile
-30% soodustust

Registreeru püsikliendiks

Olen püsiklient

Sisesta enda otsingusoov

Ole kursis kõige värskemate uudiste ja pakkumistega!

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitumisel annate nõusoleku oma nime ja e-posti aadressi säilitamiseks ning kasutamiseks ettevõtte teenuste ja pakkumiste kohta selle teabe saamise eesmärgil.

Jätkates nõustute privaatsuspoliitikaga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi
  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST