Puistevill Ekovilla 14 kg

PÜSIKLIENDI HIND: 12.74 €

TAVAHIND: 18.20 €

(Hinnale lisandub KM)

 

TRANSPORT KOKKULEPPEL!
(Võtame Teiega ise ühendust)

Telli koos paigaldusega: ✆ +372 50 11 324 | ✉ margus.laats@hutton.ee

Puistevill Ekovilla 14 kg on muutunud üha populaarsemaks soojustusmaterjaliks nii eramajades kui ka suurte ehitusobjektidel. See innovatiivne isolatsioonimaterjal on valmistatud peamiselt ümbertöödeldud ajalehepaberist, millega soojustamine on üheaegselt jätkusuutlik kui ka keskkonnasõbralik lahendus. Tselluvillaga soojustamine on olnud populaarseks ja toimivaks lahenduseks juba üle neljakümne aasta. Ümbertöödeldud ajalehepaberiga valmistatud puistevill on mitmekülgne ja tõhus materjal, mis sobib suurepäraselt puitehitistesse. Lisaks tavalistele seinadele ja lagedele võimaldab see lihtne ja paindlik materjal hõlpsalt soojustada ka keerulisemaid pindu ning raskesti ligipääsetavaid kohti, mis võivad olla traditsiooniliste soojustusmaterjalidega raskemini käsitletavad. Lisaks keskkonnasõbralikkusele ja praktilisusele on Ekovilla tselluvill tuntud ka oma suurepärase soojusisolatsioonivõime poolest. See suudab tõhusalt säilitada soojust ruumides, muutes need talvisel perioodil soojemaks ja vähendades küttekulusid. Suvisel ajal aitab puistevill hoida ruumid jahedamana, luues sellega mugavama elukeskkonna. Puistevill Ekovilla 14 kg omadused:
 • Taastuvast loodusvarast puitkiudsoojustus
 • Keskkonnasõbralik ja süsinikuneutraalne
 • Hea tulekaitse võimekus
 • Hea soojusisolatsiooni võimekusega
 • Hingav ja ohutu
 • Imelihtne paigaldada
 • Sobib nii uusehitistesse kui ka renoveerimiseks
Huttoni valikus on lisaks puistevilla müügile ka puistevilla paigaldus. Uuri lähemalt Hutton spetsialistidelt – aitame analüüsida Teie vajadusi ja leiame kõige hinnaoptimaalsema ja tehniliselt toimiva parima lahenduse soojustamiseks. Meie külma ei tee, meie soojustame! Loe lisaks: Puistevilla paigaldus Tegutse targalt, küsi nõu! Hutton Tehniline konsultant Margus Laats ✆ +372 50 11 324 ✉ margus.laats@hutton.ee
Kaal 14 kg
Soojuserijuhtivus

λ=0,038 W / m*K

Veeauru difusioonikindlus

μ = 1,3

Tulekindluse klass

B-s2, d0

kg Hind

1.30€ (püsikliendi hind 0.91€) + KM

Veel tooteid samast kategooriast

Püsiklient saab ROHKEM!

Hakka Hutton püsikliendiks, et saada kõikidelt toodetelt

Kõigile
-30% soodustust

Registreeru püsikliendiks

Olen püsiklient

Sisesta enda otsingusoov

Ole kursis kõige värskemate uudiste ja pakkumistega!

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitumisel annate nõusoleku oma nime ja e-posti aadressi säilitamiseks ning kasutamiseks ettevõtte teenuste ja pakkumiste kohta selle teabe saamise eesmärgil.

Jätkates nõustute privaatsuspoliitikaga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi
  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST