Slide
SUURIM VALIK!

Hutton pakub laias valikus aluskatteid, tuuletõkkeid aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe, soojustusmaterjale, katusetarvikuid jpm. Tutvu valikuga e-poes või küsi nõu meie kogenud spetsialistidelt. Huttoni 27 edasimüüjat võimaldavad klientidele pakkuda kõige mitmekesisema valikuga terviklike lahendusi igas hinnaklassis.

Slide
Ehitusfüüsika | Nõustamine

Me ei müü üksnes ehitusmaterjale, vaid pakume terviklikke katuse- ja fassaadilahendusi. Soovime panustada valdkonna arengusse ja tõsta läbi koolituste ja konsultatsioonide turu teadlikkust õhutiheduse, ehitustehnoloogia ja energiasäästliku ehituse vallas. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse.

Slide
SAAME TUTTAVAKS!

Me ei müü üksnes ehitusmaterjale, vaid pakume terviklikke katuse- ja fassaadilahendusi. Soovime panustada valdkonna arengusse ja tõsta läbi koolituste ja konsultatsioonide turu teadlikkust õhutiheduse, ehitustehnoloogia ja energiasäästliku ehituse vallas. Tutvu meie meeskonna poolt läbiviidavate koolitustega või kontakteeru meiega oma koolituse / konsultatsiooni soovi osas otse.

Slide
Püsikliendile -30%

Huttoni püsiklient tasub olla! Meie püsiklientidele kehtib aastaringselt kõikidele toodetele vähemalt 30% soodustus! Püsikliendiks registreerimine võtab aega kõigest kuni 30 sekundit ja nii lihtne see ongi!

Slide
Puistevilla müük ja paigaldus​

Hutton teostab puistevilla paigaldustöid nii väiksemates, kui ka suuremates mahtudes. Meie poole võib pöörduda alati kõigis tehniliste ja soojustamist puudutavate küsimustega.

Puistevill - lihtsaim ja kiireim viis soojustamiseks! Täidab kõik praod, tühimikud ja liitekohad.

PlayPause

Lai valik aluskatteid, tuuletõkkeid, aurutõkkeid, ehitusteipe ja aknateipe, soojustusmaterjale, katusetarvikuid jpm.

Titaantsink ja plekk-katused, vihmaveesüsteemid, fassaadi materjalid, puistevilla paigaldus, betoonvahelaed ja betoonseinad.

Tekkinud tunne, et vajad rohkem teadmisi ehitusvaldkonnas? Sirvi koolitusi, mida pakume. Lisaks konsultatsioonid ja sisekoolitused.

Populaarsemad tooted

Huvitavat lugemist

Uudised, artiklid, nõuanded ja ise tegemise juhised

Mis on ThermoWhite ja miks on see nii eriline?

ThermoWhite vuukideta isolatsioonisüsteem – nr 1 Euroopas ThermoWhite on isolatsioonisüsteem, mis valmistatakse vahtpolüstürooli jäätmetest ja spetsiaalselt välja töötatud mineraalsest liimjast...
Tselluvilla paigaldamine - paigaldustihedus
Tselluvilla kuivpaigaldus – materjal mis ei vaju!
Tselluvill on naturaalne soojustusmaterjal – looduslik. Tselluloosikiududest koosnev soojustusmaterjal valmistatakse paberist (taaskasutatud või trükitööstuse jäätmed) ja sellele lisatakse tulepüsivust parandavaid...

Partnerid meist

Raigo Kalamees
Järelvalve, Tarindi Järelevalve OÜ

Aastate jooksul on hea koostöö kujunenud Hutton OÜ-ga. Olen professionaalset nõu saanud nende poolt müüdavate materjalide kasutusalade kui ka erinevate toodete omaduste kohta, mida omanikujärelevalve töös jälgida. Meeldib, et toodete valiku spekter on lai ja soovitatakse õige toode, lähtudes konstruktsiooni ning keskkonna eripärast.

Kaimar Siidra
OÜ Semuehitus

Tegemist on tõeliste professionaalidega. Tooteid tellides/ostes on alati tagatud tehniline tugi.

Priit Soonets
Plekksepp OÜ

Koostööst Huttoniga oleme saanud teadmisi ja tarkust. Veeauru liikumine ehitises ja muud ehitusfüüsikat puudutavad teemad on olnud arutusel ja saanud alati parima lahenduse, millega on kaasas põhjalik selgitus.

Aare Nurk
Katuseehitaja, Plekimees OÜ

Hutton on professionaalne, lahendusi otsiv, klientidesse ja töösse hoolivalt suhtuv meeskond.

Alo Arumäe
Kinnisvaraarendaja, A&D Invest

Huttoni pakutavad tooted on ajakohased, kvaliteetsed ja mõistliku hinnaga. Tootevalikust sobilku leidmisel on alati abiks asjalik ja pädev meeskond.

Püsiklient saab ROHKEM!

Hakka Hutton püsikliendiks, et saada kõikidelt toodetelt

Kõigile
-30% soodustust

Registreeru püsikliendiks

Olen püsiklient

Sisesta enda otsingusoov

Ole kursis kõige värskemate uudiste ja pakkumistega!

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitumisel annate nõusoleku oma nime ja e-posti aadressi säilitamiseks ning kasutamiseks ettevõtte teenuste ja pakkumiste kohta selle teabe saamise eesmärgil.

Jätkates nõustute privaatsuspoliitikaga

0
  0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi
  Teip Green Flex

  Säästke 30%!

  woman_phone

  Ei leia sobivat toodet?
  VÕTA ÜHENDUST