Hutton e-pood

Tselluvill

puistevill müük paigaldusTselluvill on tsellulooskiududest valmistatud looduslik soojusisolatsioon, mis toodetakse ajalehest optimaalse taaskasutusprotsessi käigus (ajalehe paberist ehk ümbertöödeldud puidukiust).

Tsellulooskiud on soojustustpidav, hingav, niiskust reguleeriv ja ökoloogiline isolatsioonimaterjal, mis mitte ainult ei hoia soojust hoones, vaid ka vähendab igakuist kulu kütmisele ja tagab hoones ühtlase sisekliima.

Tselluvill on tulekindel, mädanemiskindel ning kahjuritele ja hallitusele vastupidav. Tervise- ja keskkonnasõbralik soojustusmaterjal ei ärrita ega kahjusta nahka, ei sisalda kahjulikke aineid ega lisaaineid, on katsudes mõnusalt pehme ja soe. Tagab siseruumides tervisliku mikrokliima ja laseb majal hingata!

Tselluvilla kasutatakse uusehitistes ja renoveerimisel lahtiselt sissepuhutava soojustusena katuses, seinas, laes ja põrandas. Loe lähemalt Huttoni blogist: “Kuidas valida puistevilla?

Hutton pakub lisaks tselluvilla müügile ka paigaldust.

Uuri lähemalt Huttoni spetsialistidelt – aitame analüüsida Teie vajadusi ja leiame kõige hinnaoptimaalsema ja tehniliselt toimiva parima lahenduse. ✆ +372 50 11 324 | ✉ margus.laats@hutton.ee